Elektronický dárkový poukaz

Nevíte si rady s dárkem? Darujte poukaz. Vyberte částku, zaplaťte a poukaz Vám dorazí na Váš email.  Platnost poukazu je šest měsíců. Poukaz bude na uvedený email dodán nejpozději do 24 hodin.

Cena od 500,00 Kč

  kabelka GERA

  Tahle kabelka tě nikdy nepřestane bavit! Jednoduchá a přitom velice praktická. Kožené lanko se dá zkrátit, utáhnout nebo úplně odepnout. Tím kabelka umožňuje více variant nošení. Crossbody, psaníčko a nebo jen tak přes rameno?  Rozměry: 27 x 20 x 5 Zapínání na dva kovové druky.

  3 290,00 Kč

  kabelka GERA II.

  Tahle kabelka tě nikdy nepřestane bavit! Jednoduchá a přitom velice praktická. Kožené lanko se dá zkrátit, utáhnout nebo úplně odepnout. Tím kabelka umožňuje více variant nošení. Crossbody, psaníčko a nebo jen tak přes rameno? 

  3 290,00 Kč

  kabelka GERA brownie

  Tahle kabelka tě nikdy nepřestane bavit! Jednoduchá a přitom velice praktická. Kožené lanko se dá zkrátit, utáhnout nebo úplně odepnout. Tím kabelka umožňuje více variant nošení. Crossbody, psaníčko a nebo jen tak přes rameno?    Z DŮVODU ZPOŽDĚNÍ DODÁVKY MATERIÁLU BUDE KABELKA ODESLÁNA AŽ KONCEM ŘÍJNA.  

  3 290,00 Kč