opasek BEKK II.

Minimalistický pánský opasek s černou ocelovou přezkou. Praktický, jednoduchý a ideální pro každodenní nošení. Jeho design vytváří univerzální kousek, který snadno doplní každý outfit. Kvalitní materiály zajišťují nejen moderní vzhled, ale i dlouhou životnost opasku. Šířka opasku: 4 cm Pro výběr správné velikosti změřte místo (boky či pas), kde nosíte své oblíbené kalhoty nejčastěji. Vámi vybraná míra neznamená celkovou délku opasku ale obvod pasu , podle kterého bude pásek vyrobený.

1 290 Kč

opasek BEKK

Minimalistický pánský opasek s černou ocelovou přezkou. Praktický, jednoduchý a ideální pro každodenní nošení. Jeho design vytváří univerzální kousek, který snadno doplní každý outfit. Kvalitní materiály zajišťují nejen moderní vzhled, ale i dlouhou životnost opasku.  Šířka opasku: 4 cm Pro výběr správné velikosti změřte místo (boky či pas), kde nosíte své oblíbené kalhoty nejčastěji. Vámi vybraná míra neznamená celkovou délku opasku ale obvod pasu , podle kterého bude pásek vyrobený.

1 290 Kč

  opasek RUNT

  Kvalitní kožený opasek s jednoduchou ocelovou přezkou dotáhne tvůj outfit k dokonalosti.  Šířka opasku: 3 cm Pro výběr správné velikosti změřte místo (boky či pas), kde nosíte své oblíbené kalhoty nejčastěji. Vámi vybraná míra neznamená celkovou délku  opasku ale obvod pasu , podle kterého bude pásek vyrobený.

  1 190 Kč

  opasek RUNT II.

  Kvalitní kožený opasek s jednoduchou ocelovou přezkou dotáhne tvůj outfit k dokonalosti. Šířka opasku: 3 cm Pro výběr správné velikosti změřte místo (boky či pas), kde nosíte své oblíbené kalhoty nejčastěji. Vámi vybraná míra neznamená celkovou délku opasku ale obvod pasu , podle kterého bude pásek vyrobený.

  1 190 Kč

   široký opasek LOTTA

   Pokud hledáte nový módní doplněk, který dodá vašemu outfitu něco navíc, rádi bychom vám představit náš nový široký pásek. Tento pásek je skvělým doplňkem, který se dá nosit dvěma způsoby podle toho, jak zrovna potřebujete. Zapínání na čtyři knoflíky lze skrýt na zadní stranu a lze tak jednoduše vytvořit minimalistický doplněk, který hezky zvýrazní Váš pas.  A kdo nám pomohl tento pásek představit světu? Gabriela Zimová - stylistka a módní ikona, která již pásek nosí a díky které tento doplněk vznikl. Její styl a vkus jsou nám velkou inspirací.  Šířka: 5 cm  Zapínání na čtyři kovové knoflíky, polohovatelný  Pro výběr správné velikosti změřte místo (pas), kde budete pásek nosit. Vámi vybraná míra neznamená celkovou délku opasku ale obvod pasu , podle kterého bude pásek vyrobený.

   1 590 Kč

    Jak vybrat správnou velikost opasku?

    Opasek je nejen praktickým doplňkem, ale také ale také důležitým prvkem Vašeho outfitu. Jak si vybrat ten správný, který Vám dokonale padne?