Všechny produkty vznikají v mém studiu v Brně, které je možné po domluvě navštívit a kabelky vyzkoušet. 

Pro dohodnutí termínu mi se mi ozvěte na email vena@venavalnoha.cz nebo navštivte můj Instagram @venavalnoha.Kdy bude moje objednávka odeslána? 

Objednávku posílám nejpozději do 14 dnů od přijetí platby. Většinou je však objednávka vyřízena do tří dnů. Pokud potřebujete vyřídit objednávku co nejdříve, napište mi tuto informaci do poznámky k objednávce.

Chtěl/a bych se podívat na produkty v Brně. Je to možné?

Napište mi na email vena@venavalnoha.cz a po domluvě se můžete zastavit v brněnské dílně. Zde je možné kabelky vyzkoušet a zakoupit. Platba je možná i kartou. 

Vyrobíte mi kabelku na míru?

Zakázkovou výrobu moc často nedělám. Napište mi ale email a třeba se spolu domluvíme a něco krásného vymyslíme! 

Je možné opravit kabelku i po uplynutí záruční doby?

Ano! Záleží mi na tom, aby Vám kabelka sloužila co nejdéle. Pokud potřebujete malý servis kabelky, vyměnit zapínání nebo upravit šití, ale dva roky už jsou pryč, určitě se mi ozvěte. Uvidíme, co bude v mých silách, ale ráda se o Váš kousek z mojí dílny postarám, aby Vám sloužil krásný a funkční co nejdéle. 

Vyrobeno a ručně šito v ČR

Ateliér v centru Brna 

Kvalitní materiály a zpracování 

Produkty můžete zakoupit ve vybraných obchodech:


Hrst

Moskevská 27/14, Liberec


DARK Concept Store

Kamenická 604/20, Praha

Kuráž 

Veletržní 333/48, Praha 


Leron.cz

Čestmírova 510/7, Praha 

Jak se o kabelku starat?

Víte, že péče o koženou kabelku může udělat zázraky? Pokud jste zvědaví, jak udržet svou kabelku v perfektním stavu, přečtěte si můj průvodce péčí. Od jednoduchých triků po důležité postupy Vám ukážu, jak zachovat krásu Vaší kabelky na dlouhou dobu.