Jak se o kabelku starat

Pořídit si koženou kabelku rozhodně není záležitost jen tak na jednu sezónu. Oproti koženkové kabelce z fast fashion řetězce, která po jedné sezóně skončí v koši, s tebou bude ta kožená žít desítky let. Je potřeba jí však věnovat náležitou péči.  

Kůže je přírodní materiál, který neustále pracuje a dýchá, proto je důležité se o ni starat. Aby Ti produkt vydržel spoustu let, je dobré si pořídit balzám na lícovou useň, kterým jednou za čas svoji milovanou kabelku vyživíš. To dá rozum, vždyť i my na sebe patláme krémíčky, abychom vypadali hezky. 

Je dobré se vyhýbat zbytečnému namáčení. Nikdy koženou kabelku neper v pračce, protože to by byl konec. Déšť tvoji kabelce rozhodně nevadí, ale pokud zmokneš, je dobré všechny věci vydělat a jen tak položenou kabelku nechat uschnout. Žádný fén ani topení! Nic z toho nedělá kůži dobře. Pokud ji zrovna nebudeš nosit, ulož ji do skříně nebo na tmavé suché místo, kde se nebude prášit. Doporučuji však neschovávat a nosit každý den! 

Tohle všechno prosím dělej, pokud chceš, aby tvoje milovaná VENA vydržela co nejdéle a měla se s tebou jako v bavlnce. Tak ať se hezky nosí.