Jak se o kabelku starat?


Pořídit si koženou kabelku rozhodně není záležitost jen tak na jednu sezónu. Oproti koženkové kabelce z fast fashion řetězce, která po jedné sezóně skončí v koši, s tebou bude ta kožená žít desítky let. Je potřeba jí však věnovat náležitou péči.

Kůže je přírodní materiál, který neustále pracuje a dýchá, proto je důležité se o ni starat. Aby Ti produkt vydržel spoustu let, je dobré si pořídit balzám na lícovou useň, kterým jednou za čas svoji milovanou kabelku vyživíš.

Vyhýbej se zbytečnému namáčení. Nikdy koženou kabelku neper v pračce! Déšť tvoji kabelce rozhodně nevadí, ale pokud zmokneš, je dobré z ní všechny věci vydělat a jen tak položenou kabelku nechat uschnout. Žádný fén ani topení! Nic z toho nedělá kůži dobře. Pokud ji zrovna nebudeš nosit, ulož ji do skříně nebo na tmavé suché místo, kde se nebude prášit. Doporučuji však neschovávat a nosit každý den.

Tohle všechno prosím dělej, pokud chceš, aby tvoje milovaná VENA vydržela co nejdéle a měla se s tebou jako v bavlnce. Tak ať se hezky nosí!

Balzám na kůži

Pečujte o svoje kabelky pomocí balzámu na lícovou useň z jojobového oleje a včelího vosku.  Na čistou kabelku či peněženku naneseme houbičkou malé množství balzámu a krouživými pohyby lehce zapracujeme do lícové strany usně. Povrch by měl být lehce mastný. Necháme balzám asi deset minut vstřebat a otřeme produkt čistým a suchým hadříkem. Kůže je vyživená a impregnovaná. Nepoužívejte na semiš.  Množství: 20 ml 

190 Kč